Munkatársaink

Gulyás Gábor és felesége, Anna

Feladata itt nálunk: lelkipásztor

Megtérésem után (a Bizonyságok pont alatt olvasható) a szegedi Golgota Keresztény Gyülekezetbe kezdtem járni, ahol az Ige hűséges tanításának köszönhetően növekedhettem. Isten sok olyan dologtól megszabadított, amelyek megkötözöttségben tartottak és megmutatta, hogy a legnagyobb áldás az Ő általa nyújtott szabadság a bűnök rabságából. Az Úr először a takarításon keresztül vezetett bele a szolgálatba, majd megengedte, hogy tanítsam az Igéjét. 2007-ben Nyíregyházára költöztem, ahol számos szolgálati lehetőség volt a gyülekezetben. 2009-ben az Úr a szívemre helyezte, hogy átvegyem a nyíregyházi gyülekezet vezetését, miközben Pápai Jancsinak megmutatta, hogy korábbi kijelentése alapján ideje átadni ezeket a teendőket, amit alázatos szívvel és hűségesen végzett mindenkor. Így 2010. márciusa óta én lehetek a gyülekezet pásztora. Szívem vágya látni az emberek növekedését és erősödését az Úr Jézus kegyelmében.

Anna gyermekkora óta hisz az Úrban, bizonyságának hatására legalább egy ember megtért, és ez én vagyok. Ő volt, aki először megismertetett Jézussal, jelenleg a dicsőítés szolgálatában vesz részt.